GÜNDEM Haberleri Tümü

Banaz Organize Sanayi Bölgesi için çok önemli gelişme yaşanıyor.

 

SON DAKİKA…

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK BANAZ OSB İÇİN BANAZA GELİYOR.

Banaz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zafer ARPACI’nın en önemli projemiz dediği Banaz Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili akşam saatlerinde çok önemli bir gelişme yaşandı.

Dün Uşak’taki miting sonrası Valilik Binasında Belediye Başkanı Zafer ARPACI’yı kabul eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN, Başkan Zafer ARPACI ile Banaz OSB ile ilgili süreci değerlendirdiği, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VARANK’ın yarın İlçemizde katılacağı  programın bu nedenle yapıldığı belirtiliyor.

Banaz Organize Sanayi Bölgesinin kuruluş çalışmalarının 1 yıl önceden başladığı ve yer seçim sürecinin tamamlandığı biliniyordu. İlgili bakanlıkların onaylarının alınma aşamasında olduğu Organize Sanayi Bölgesi Projesinin kuruluş çalışmalarının böylelikle sonuna gelindiği son noktanın ise Bakan Mustafa VARANK tarafından konulacağı anlaşılıyor.

Banaz Belediye Başkanı Zafer ARPACI tarafından sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şöyle denildi;

“Kıymetli Hemşehrilerim,

Organize Sanayi Bölgesinin kurulması İlçemizin geleceği için en önemli projemiz.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa VARANK, yarın gece saat 22.00’ de Banaz Organize Sanayimizin kuruluşunun müjdesini vermek üzere İlçemize geliyor.

Okyay Düğün Salonundaki programımıza tüm halkımızı davet ediyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

Banaz Organize Sanayinin kurulması demek, işsizliğin yok olması ve İlçemizden göçün son bulması demek. Banaz Organize Sanayi Bölgesinin şimdiden İlçemize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.

 

 

 


Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz