GÜNDEM Haberleri Tümü

Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar İlçemizdeki Görevine Başladı

 

Banaz Kaymakamlığına atanan Oğuz Alp ÇAĞLAR görevine başladı.

İlçemize Samsun Alaçam Kaymakamı iken son çıkan kararname ile atanan Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar bugün İlçemiz İdare Müdürleri ve Muhtarlar ile bir araya geldi.

Oğuz Alp ÇAĞLAR; 1976 yılında Konya'da doğdu. İlköğrenimini, memleketi Boyabat'ta, orta öğrenimini Kastamonu Mustafa Kaya Anadolu Lisesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezuniyetinin ardından İstanbul Barosu'nda Avukatlık stajı yaptı.2001 yılında Kaymakam Adayı olarak Sinop Valiliği'nde göreve başladı.

Kastamonu'nun Seydiler, Azdavay ve Küre ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulunduktan sonra bir yıl süreyle İngiltere Leicester Üniversitesi'nde dil eğitimi aldı.

Ordu'nun Akkuş, Aksaray'ın Gülağaç, Ardahan'ın Posof ilçelerinde Kaymakamlık, Tunceli'de ise Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunan Çağlar, akabinde Bilecik'in Pazaryeri ilçesi Kaymakamlığına atandı. Buradaki görevi sırasında bir yıl süre ile İngiltere'de bulunan Çağlar, Portsmouth Üniversitesi'nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 25.10.2013 tarihinden itibaren Alaçam Kaymakamlığı görevini yürüten Kaymakam Çağlar, 21.09.2018 tarihinden itibaren Banaz Kaymakamlığı görevini sürdürmektedir.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz