GÜNDEM Haberleri Tümü

Başkan ARPACI; Kazanan Memleket olsun, Kazanan Banaz Olsun !!!

 

1 Kasım seçimleri tamamlandı ve resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti, Mehmet Altay ve Alim Tunç’u yeniden milletvekili olarak TBMM’ye göndermeye hak kazandı. Seçim sonuçları AK Parti Uşak İl ve İlçe Teşkilatlarında büyük sevince neden oldu ve binlerce vatandaş sevincini paylaşmak için cadde ve meydanları doldurdu.

Banaz da ise kutlamalar Kültür Parkta gerçekleştirildi. Yüzlerce vatandaş soğuk havaya rağmen alanı doldurarak doyasıya zaferi kutladılar.

 7 Haziran seçimlerinde Banaz Merkezde 3.516 oy alarak 1.parti olan MHP 1 Kasım seçimlerinde ise hayal kırıklığına uğrayarak 3.parti oldu. Yine 7 Haziran seçimlerinde 3.300 oy olarak 2.Parti olan AK Parti ise oylarını büyük bir oranda arttırarak 4.297 oy aldı. 7 Haziran seçimlerinde İlçe genelinde ise toplamda 8.390 oy alan AK Parti 1 Kasım seçimlerinde oylarını 10.769 a çıkartarak büyük bir oy patlaması gerçekleştirdi. CHP ise azda olsa oy kaybı yaşayarak 1 Kasım seçimlerini tamamladı.

 Sonuçların belli olmasının ardından yüzlerce kişi Kültür Park alanında toplanarak sevgi gösterisinde bulundular. Alanda toplananlara hitaben bir konuşma yapan Banaz Belediye Başkanı Zafer ARPACI; 1 Kasım seçimlerinin sonuçlarının milletimize hayırlı olmasını temenni ederek İlçemiz için yatırım hamlelerinin artarak devam edeceğini ifade etti.

 Konuşması sık sık sloganlarla kesilen Başkan ARPACI sözlerine şöyle devam etti;

 “Vatandaşlarımız, Ülkemizin refahı ve kalkınmasının istikrar ve güven temelli olduğunu bir kez daha sandığa sahip çıkarak ve Partimize olan inancını oyları ile ifade ederek gösterdiler. İlçemiz için proje ve hayallerimiz çok büyük. Küçük işlerle uğraşmıyoruz.  Artık Banaz için, ilçemiz için hizmet ve yatırım zamanı. Vatandaşlarımızın bizlere olan inancını ve güvenini asla boşa çıkarmadan çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz. “ dedi.

 


 

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz